Kezünkben a digitális jövő

Boritokep
    #Fejlesztések

    5/2/2022


    1 perc olvasási idő


    Címkék

Esélyegyenlőség növelése a szakképzés módszertani fejlesztésével

Lezárult az „Esélyegyenlőség növelése a szakképzés módszertani fejlesztésével” című program

Lezárult az „Esélyegyenlőség növelése a szakképzés módszertani fejlesztésével” című program mely a hazai és nemzetközi szakképzési környezetről gyűjtött anyagokra építve a szakképzésben jelentkező területi és szociális különbségek kiegyenlítésére szolgáló javaslatokat fogalmazott meg. 

A program kiemelt célja volt, hogy a digitális hátránnyal érintett tanulók digitális oktatásban való részvétele a korábbiaknál eredményesebb keretek között valósulhasson meg, és a szakképzésben oktatók módszertani eszköztárát bővítse. 

A szakmai beszámoló ITT érhető el.

 

Képillusztráció: Shutterstock


Érdekes lehet számodra

Felnőttképzési konferencia borítókép
Felnőttképzési konferencia

Öt év tapasztalatai, szabályozási változások és jövőbeli irányok a hazai felnőttképzésben

# Felnőttképzés
Webinárium: Tavaszi témahetek a szakképzésben borítókép
Webinárium: Tavaszi témahetek a szakképzésben

Jó gyakorlatok és ötletek a megvalósításhoz

# Webináriumok
Jövőbe mutató vizsgaközpont épült Budapesten borítókép
Jövőbe mutató vizsgaközpont épült Budapesten

A beruházás célja egy fenntartható, modern vizsgáztatási környezet biztosítása

# Projektek